نمایش 1 - 10 از 52
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل خبر داد:
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: در تلاش هستیم عملیات اجرایی احداث مرکز درمان ناباروری و مجتمع تحقیقات سلولی و سلول درمانی جهاددانشگاهی در شهر سرعین را در سال جاری شروع کنیم .
فرماندار سرعین:
فرماندار شهرستان سرعین گفت:اعتبار مورد نیاز برای احداث یادمان شهدای گمنام سرعین تامین شده است و اگر مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس استان اردبیل اجازه بدهد خودمان پروژه را آغاز می کنیم.
نماینده مردم اردبیل در مجلس:
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت:در جریان سفر رییس جمهوری به استان اردبیل قول مساعدی نسبت به پیگیری تکمیل راه آهن اردبیل داده شد اما وزارت راه و شهرسازی تاکنون حتی یک قدم در این زمینه برنداشته است.
گفتگوی صمیمی با فرماندار سرعین :
فرماندار سرعین گفت:شاید خواسته مطلوب دولت تدبیر و امید در برجام بدست نیامده ولی بزرگترین دستاورد برجام امنیت و آرامش است و در این فضا می شود اقتصاد مقاومتی را اجرا کرد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس:
چشــمه لـر:نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس گفت: انتظار می رود مسئولین مربوطه منافع مردم و مصالح استان را در نظر گرفته و به جای پیگیری منافع حزبی به فکر ارتقای شاخص های توسعه استان و شهرستان باشند.
عضو شواری شهر سرعین خبرداد:
عضو شورای اسلامی شهر سرعین گفت:علارغم نامه نگاری ها و اطلاع رسانی به مسئولین جهت استفاده رایگان تیم نفت از زمین شهرداری این تیم در نیر تمرین می کند.
توضحیات دادستان سرعین در مورد بازداشت امدادگران :
چشــمه لـر:دادستان سرعین گفت: با بررسی های انجام شده هیچ گونه تداخل تلفنی که به انتقال تماس ها به پایگاه های نیر ، اردبیل منجر شود مشاهده نشده است.
صدیف بدری:
نماینده مردم اردبیل نیر ،نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت:در موردتوافق ایران با FATF و هر تفاهم و قراردادی دولت باید مجلس را در جریان بگذارد و مجلس ازجزییات این مورد بی خبر است.
فرماندار سرعین :
فرماندار سرعین گفت: از آغاز تعطیلات عید فطر بالغ بر 331 هزار نفرمسافر به این شهرستان سفر کردند.
دبیر انجمن دیده بان طبیعت سبز از آغاز طرح کاهش مصرف پلاستیک در اردبیل با عنوان "نه ممنون، من کیسه پلاستیکی نمی خواهم" خبر داد.

صفحه‌ها