نمایش 1 - 10 از 18
نماینده مردم اردبیل در مجلس:
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت:در جریان سفر رییس جمهوری به استان اردبیل قول مساعدی نسبت به پیگیری تکمیل راه آهن اردبیل داده شد اما وزارت راه و شهرسازی تاکنون حتی یک قدم در این زمینه برنداشته است.
فرماندار سرعین خبرداد:
فرماندار سرعین از افتتاح 32 طرح عمرانی ،خدماتی ،گردشگری و کشاورزی در هفته دولت خبرداد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس :
توضیحات نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در مورد «آمار دروغین اشتغال در استان»، «راه آهن اردبیل » «منطقه ویژه گردشگری سرعین»، «منطقه آزاد استان اردبیل» از جمله مسائل مورد بحث این بخش خبری است.
فرماندار سرعین:
فرماندار سرعین گفت:47 طرح راکد ونیمه فعال در سرعین شناسایی شده است که در قالب برنامه های اقتصاد مقاومتی تلا ش می شود این پروژه ها اجرایی و به نتیجه برسد.
رییس اتحادیه لاستیک فروشان استان اردبیل:
رییس اتحادیه لاستیک فروشان استان اردبیل گفت:تنها 30 درصد اردبیلی ها لاستیک ایرانی استفاده می کنند.
در حال حاضر تمامی بانکهای ایرانی به شبکه سوئیفت متصل شده اند و امکان ارسال پیامهای سوئیفتی وجود دارد ولی مشکلی که هنوز حل نشده است .
توسط جوان کارآفرین نمونه کشور؛
علی کیشی زاده، جوان کارآفرین نمونه کشور قصد دارد با احداث مجتمع گردشگری کندو، کام گردشگری منطقه و کشور را شیرین کند.
با حضور سرمایه گذاران سرعینی؛
رئیس هیئت مدیره سرمایه گذاران آبهای گرم معدنی استان اردبیل گفت:اگر مسئولین نمی توانند در مورد پروژه طلایه داران چاره اندیشی کنند کار را به سرمایه گذاران بومی و محلی سرعین محول کنند .
رئیس هیئت فوتبال سرعین گفت:متاسفانه مسئولین فقط وعده می دهند وبی توجهی به احداث زیر ساخت های ورزشی در استان اردبیل باعث شده تا در برپایی اردو های تیم های ورزشی نسبت به سال قبل 50درصد کاهش مشاهده شود.
تا آخر شهریور 94؛
چشــمه لـر:فرمانده سپاه ناحیه سرعین گفت:بیش از 70درصد طرح های اقتصاد مقاومتی شهرستان سرعین تا آخر شهریور ماه اجرایی می شود.

صفحه‌ها