نمایش 1 - 10 از 45
گفتگوی صمیمی با فرماندار سرعین :
فرماندار سرعین گفت:شاید خواسته مطلوب دولت تدبیر و امید در برجام بدست نیامده ولی بزرگترین دستاورد برجام امنیت و آرامش است و در این فضا می شود اقتصاد مقاومتی را اجرا کرد.
محمد مددی
چشــمه لـر: مدیرکل روابط عمومی شورای نگهبان خبر "63نفر از داوطلبان خبرگان شراب خوار وقمار باز اند! " را تکذیب کرد.
در فتنه 88 نقش بسیج کلیدی و مهارکننده ودر جریان فتنه شاهد حضور درخشان بسیج در مهار کردن فتنه بودیم و بسیج همواره در مسیر ولایت فقیه و ارزش‌ها حرکت کرده است.
امام جمعه سرعین گفت:بصیرت یعنی هدف شناسی، دشمن شناسی و راه شناسی که برای مقابله با نفوذ باید بصیرت را در جامعه در راستای افزایش قدرت تحلیل ارتقاء دهیم و سخنان رهبری که در موضاعات مختلف ایراد می شود تیر خلاصی بر پیشانی جریان نفوذ است.
فرمانده سپاه ناحیه سرعین گفت:سپاه یکی از نابترین دستاورد انقلاب اسلامی است و تنها نیروی است که در مقابل استکبار جهانی ایستاده است.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
چشــمه لـر:نماینده ولی فقیه در استان اردبیل، گفت: مدیریت سنتی دیگر در تولیت مساجد کارآیی لازم را ندارد و باید با نگاه فنی به این رویکرد فرهنگی نگریست زیرا کارهای فله ای دیگر در مقابل جنگ نرم دشمنان تاثیر ندارد.
فرماندار سرعین خبرداد:
چشــمه لـر: فرماندار سرعین گفت :در جریان سفر ریاست جمهوری به اردبیل مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به سرعین خواهد امد.
فرمانده سپاه ناحیه سرعین گفت:
چشــمه لـر:فرمانده سپاه ناحیه سرعین گفت:شبکه های ماهواره ای راه اندازی شده توسط دولتهای غربی تلاش فراوانی نموده اند تا با انواع روشها ،فرهنگ دینی جامعه ما را زیر سوال ببرند.
حماسه 9 دی در واقع جلوه ولایتمداری ،عاشورا مداری ،تحرک بخشی به بیداری اسلامی ؛افزایش مشروعیت ومقبولیت نطام مقدس جمهوری اسلامی ایران وپیوند عمیق مردم با رهبری انقلاب در راستای لبیک به ندای ((هل من ناصر ینصرینی ))به ثمر نشاند.
فرمانده سپاه سرعین:
فرمانده سپاه ناحیه سرعین: یکی از وظایف سنگین واصلی بسیج راه اندازی نظام شجره طیبه صالحین با محوریت کادر سازی برای نظام اسلامی و امر به معروف و نهی از منکر می باشد .

صفحه‌ها