نمایش 1 - 10 از 187
فیضی نماینده مردم اردبیل در مجلس:
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس گفت:تصمیم سخیفانه ترامپ مورد تقبیح دنیای اسلام قرار گرفت و این اقدام باعث اتحاد جامعه اسلامی و در دنیا کشور های متعددی نیز واکنش هایی به این حرکت مزبوحانه نشان دادند.
مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل :
مدیرعامل جامعه هتلداران استان اردبیل گفت :از زمان اجرای قانون هدفمندی یارانه ها صنعت گردشگری نتوانسته از یارانه های حامل های انرژی استفاده نماید که جادارد دولت محترم در اینخصوص تدابیر لازم را اتخاذ نماید.
عیسی عظیمی مترجم جوان سرعینی :
عیسی عظیمی، مترجم کتاب «فوتبال و فلسفه؛ بازی زیبا و زیبایی بازی» می‌گوید: فلسفه و فوتبال را نمی‌توان دو مقوله بی‌سنخیت نامید. فلسفه درباره چیستی و چرایی پدیده‌ها بحث می‌کند و فوتبال به عنوان پدیده‌ای مدرن، اتفاقاً به شدت نیازمند چنین نگاهی است.
بدری :
چشــمه لـر:نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت:مطئمنم نسل سوم و چهارم این فرهنگ را برای خود الگو قرار داده و این شور و شوق که این روزهای و بخصوص در تاسوعا و عاشورا در دسته های عزاداری و تجمع ها که هرساله بیش از پیش پر رونق می شود را می بینیم گواهی این مدعا است.
به مناسبت روز جهانی گردشگری و ایام عزاداری ؛
مدیرعامل جامعه صنفی تاسیسات اقامتی استان اردبیل گفت: به مناسبت روز جهانی گردشگری و ایام عزاداری سرور وسالار شهیدان جهت رفاه حال مسافران و گردشگرانی که در این ایام به استان اردبیل سفر می کنند مراکز اقامتی 50 درصد تخفیف ارایه می دهد.
فیضی نماینده مردم اردبیل در مجلس:
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت:طی درخواستی که از وزیر ورزش داشتیم اعتباری در حدود 800 میلیون تومان تامین و به امید خدا طی چهار ماه آینده این مجموعه در اختیار ورزش دوستان خواهد گرفت.
مدیر عامل جامعه هتل‌داران استان اردبیل:
مدیر عامل جامعه هتل‌داران استان اردبیل گفت:بعنوان یکی از فرزندان سرعین بر خود وظیفه میدانم که به این عرصه قدم گذاشته و در رکاب منتخبین دور پنجم، جهت توسعه شهرسرعین با کمک وهمدلی اعضای محترم شورا تمام توان خودرا برای اعتلا و توسعه سرعین بکار گیرم.
عضو جدید شورای شهر سرعین؛
عضو جدید شورای شهر سرعین گفت:سابقه شهردار بودن یکی از ملاک های اصلی انتخاب شهردار جدید شهر چشمه های بهشتی است.
رئیس میراث فرهنگی و گردشگری سرعین
رئیس میراث فرهنگی و گردشگری سرعین گفت : در صورتی که مصداقی برای خاک خوردن طرح های سرمایه گذاری در میراث فرهنگی وجود دارد به نحوی که مقصر ما هستیم اعلام کنید تا پیگیری شود.
رئیس میراث فرهنگی سرعین :
رئیس میراث فرهنگی سرعین :در گذشته صنایع دستی در شهرستان سرعین مورد غفلت و بی‌توجهی قرار گرفته بود که با هدف ایجاد فرصت اشتغال و درآمد خانواده‌ها این بخش را فعال کرده و فعالان این عرصه زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی برده ایم.

صفحه‌ها